50 Görüntülenme
Şarküteri
7.6 IMDB Puanı

Şarküteri

(Delicatessen, Delikatesy, Delicatessen - Herkuttelijoiden yö, デリカテッセン, Деликатесы, Delikatesna radnja, Delikatese, Delikatessen, 黑店狂想曲, Şarküteri, Делікатеси)
  • Yapım Yılı 1991
  • Ülke Fransa
  • Film Süresi 1:39:21
Yönetmen
Oyuncular Pascal BenezechTried to Escape Dominique Pinon Dominique PinonLouison Marie-Laure Dougnac Marie-Laure DougnacJulie Clapet Jean-Claude Dreyfus Jean-Claude DreyfusClapet Karin Viard Karin ViardMademoiselle Plusse Ticky Holgado Ticky HolgadoMarcel Tapioca Anne-Marie Pisani Anne-Marie PisaniMadame Tapioca Boban Janevski Boban JanevskiYoung Rascal Mikael Todde Mikael ToddeYoung Rascal Edith Ker Edith KerGrandmother Rufus RufusRobert Kube Jacques Mathou Jacques MathouRoger Howard Vernon Howard VernonFrog Man Chick Ortega Chick OrtegaPostman Silvie Laguna
Savaş sonrası Fransa'da bir apartmanda geçiyor hikaye. İnsanların korkudan kapıdan dışarı adım atmaya korktuğu bir zamanda, yiyecek, çok az ve değerlidir. İnsan eti en değerli yiyecektir. Eski bir sirk soytarısı olan Louison, apartmanın yeni kiracısı plarak taşınır. Alt kattaki kasap başta olmak üzere herkesin gözü Louison üzerindedir. Louison ise kasabın güzel kızı Julie'ye aşık olmuştur. Julie diğer kiracıların başına gelen makus kaderden Louison'u korumaya çalışmaktadır.