Sitemize uyguna günlük reklam vermek istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

3,526 Görüntülenme
17 Yeniden
6.1 IMDB Puanı

17 Yeniden

Oyuncular Zac Efron Mike O'Donnell (Teen) Leslie Mann Scarlett O'Donnell (Adult) Matthew Perry Mike O'Donnell (Adult) Tyler Steelman Ned Gold (Teen) Allison Miller Scarlett (Teen) Michelle Trachtenberg Maggie O'Donnell Sterling Knight Alex O'Donnell Thomas Lennon Ned Gold Kat Graham Jamie Tiya Sircar Samantha Melissa Ordway Lauren Josie Loren Nicole Jim Gaffigan Coach Murphy Collette Wolfe Wendy Adam Gregory Dom Hunter Parrish Stan Mario Cassem Samir Melora Hardin Principal Jane Masterson Brian Doyle-Murray Janitor Tommy Dewey Roger Lorna Scott Secretary Kodi Kitchen Hostess Diana Maria Riva Judge Ellis E. Williams Bailiff Ed Ackerman School Cop Will Schaub Referee Loren Lester Mike's Lawyer Nicole Sullivan Naomi Margaret Cho Mrs. Dell Larry Poindexter Dean Bubba Lewis Dorky Kid (Ned's Party) Chris Valenti Syracuse Scout (1989) G. Lane Hillman Kevin (1989) Hope Riley Girl (Wyatt) Jeanine Jackson Scarlet's Lawyer Gregory Sporleder Ohio Scout Keith Oney Guy in Crowd Leonard Wu Kid (Office) Liana Blackburn Cheerleader (1989) Lindsay Taylor Cheerleader (1989) Shelby Rabara Cheerleader (1989) Danielle E. Hawkins Cheerleader (1989) Katrina Norman Cheerleader (1989) Rhapsody Violetti Cheerleader (1989) Tiana Brown Cheerleader (1989) Taisha Monique Clark Cheerleader (1989) Vanessa Lee Chester Cheerleader Tyne Stecklein Cheerleader
ayatta ikinci bir şans yakalasanız ne yapardınız?

1989 yılında lise son sınıf öğrencisi olan Mike O'Donnell (Zac Efron) okulun basket takımının yıldızıdır. Üniversite bursu ve parlak bir gelecek avucunun içindedir. Ama o her şeyi elinin tersiyle itip, bebek beklediğini yeni öğrendiği kız arkadaşı Scarlet’la yaşamaya karar verir.

Yaklaşık 20 yıl sonra, Mike’ın (Matthew Perry) şaşalı günleri kesinlikle geride kalmıştır. Scarlet'la (Leslie Mann) evliliği paramparçadır, işteki terfi onu es geçmiştir, ergenlik çağındaki oğlu onun bir zavallı olduğunu düşünmektedir, ve lisede bir inekken sonradan teknoloji milyarderi olan en iyi arkadaşı Ned'in (Thomas Lennon) yanında yaşamaya mecbur kalmıştır.

Ama Mike'a ikinci bir şans verilir ve mucizevi bir şekilde 17 yaşına geri döner. Mike’ın görünümü belki 17 yaşında gibidir, ama otuz küsur yaşındaki tavırları 2009 yılının son sınıf öğrencileri arasında hiç de havalı olmaz.

Mike en iyi yıllarını yeniden yakalamaya çabalarken başına gelmiş en iyi şeyleri kaybedebilir.