Sitemize uyguna günlük reklam vermek istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

7,417 Görüntülenme
Alacakaranlık 1 – Twilight
5.2 IMDB Puanı

Alacakaranlık 1 – Twilight

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 122 dk
Alacakaranlık 1 - Twilight izle türkçe dublaj altyazılı 1080p full hd tek parça izle. Catherine Hardwicke yazıp yönettiği 12 Haziran 2009 tarihinde vizyona giriş yapımıştır. Bella Swan 17 yaşında henüz liseye gitmekte olan bir kızdır, bir gün annesi ve babası evliliklerini bitirme kararı alırlar ve boşanırlar. Daha sonra annesi Renée başka birisiyle evlenir ve Bella babası Charlie'nin yanına, Washington'da küçük ve bol yağmurlu bir kasaba olan Forks'a taşınır.
Bella akranlarının aksine farklı bir kızdır, daha doğrusu sıradan bir kız değildir, samimiyetsiz arkadaş gruplarıyla sahte ilişkiler kurmaya ve içli dışlı olmaya pek yanaşmaz.
Bella burada daha sonra yüz sekiz yaşında olduğunu öğreneceği ve dışarıdan 17 yaşında görünen gizemli ve yakışıklı sınıf arkadaşı Edward Cullen ile tanışacaktır. Edward Cullen'de enteresan bir çekicilik vardır, Bella ilk gördüğünden itibaren ona ilgi duymaya başlar. Fakat Bella'nnı anlam veremediği birşey vardır, ne zaman Edward'a yaklaşmaya çalıştıysa Edward bir şekilde aradaki mesafeyi korumaya çalışmaktadır. filimfullhdizle.net iyi seyirler diler