Sitemize uyguna günlük reklam vermek istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

13,525 Görüntülenme
Ayı Teddy
6.3 IMDB Puanı

Ayı Teddy

Ayı Teddy izle - Ted izle 2012 Türkçe dublaj. Yaramaz oyuncak ayı Ted canlanır ve arkadaşına hayatından yardımcı olmaya başlar.

Komedi kategorisinde yer alan Ted büyük küçük demeden herkese hitap eden bir filmdir. Çizgi karakterin beyazperde de yer aldığı eğlenceli bir macera anlatılmaktadır.

Herkesin çocukken pek çok hayali olmuştur. Ancak hepsi gerçekleşmemiştir. John, 8 yaşında iken ailesi tarafından Noel'de hediye edilen ve en sevdiği oyuncağı olan oyuncak ayısı Ted'in canlanmasını dilemiştir. Ertesi gün dileği kabul olmuş ve oyuncak ayısı canlanmıştır. Bir insan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyordur. Bir çocuk ve canlanan oyuncak ayısı Ted birlikte büyümüşlerdir. Aradan yıllar geçer ve John 30 yaşına gelir. Bu süre boyunca Ted her an yanında olmuştur. Çocukken yalnızlığının verdiği etki ile dilediği dilek büyüdükçe hayatını zorlaştırmaktadır.

Ted insan hayatına adapte olmuştur. Canlanan bir oyuncak ayı değil büyümeyen yaramaz bir çocuktur ve aynı zamanda çapkın bir ayı olmuştur. Oyuncak ayı iken resmen bir insan olmuştur. En büyük sorun ise Ted'in bir ömür birlikte yaşadığı dostu John'u kimse ile paylaşamamaktadır. Bu duruma sevgilisi Lori'de dahildir. John bu duruma çözüm bulmalıdır. Sorun sadece John'u kimse ile paylaşamaması değildir. John hayatını bir düzene sokmaya çalışmaktadır. Ted ise hem hayatını düzene sokmanın ve ilişkisi için en iyi çözüm yolu çocukluğundan beri birlikte olduğu Ted'den ayrılmak olduğunu düşünmektedir. John, Ted'den vazgeçebilecek midir? Ted konusu ve film sahneleri ile çok eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.