Sitemize uyguna günlük reklam vermek istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

26,920 Görüntülenme
Jumanji: Welcome to the Jungle
6.9 IMDB Puanı

Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Yapım Yılı 2017
  • Ülke USA
Yönetmen Jake Kasdan
Oyuncular Dwayne JohnsonSpencer Kevin Hart Kevin HartFridge Jack Black Jack BlackBethany Karen Gillan Karen GillanMartha Rhys Darby Rhys DarbyNigel Bobby Cannavale Bobby CannavaleVan Pelt Nick Jonas Nick JonasAlex Alex Wolff Alex WolffYoung Spencer SerDarius Blain SerDarius BlainYoung Fridge Madison Iseman Madison IsemanYoung Bethany Morgan Turner Morgan TurnerYoung Martha Sean Buxton Sean BuxtonJogger Mason Guccione Mason GuccioneGamer Marin Hinkle Marin HinkleSpencers Mom Tracey Bonner Tracey BonnerFridges Mom
2017 yılında beyaz perdede seyirciyle buluşacak devam filmlerinden biri de Jumanji: Welcome To The Jungle… İlk gösterildiği 1995 yılında gişe rekorlarına imza atan Jumanji, devam halkasıyla yeniden macera severlerin karşısında.

Henüz yayınlanan yeni filmin fragmanı izleyicilerde değişik tepkiler uyandırdı. İlk film Jumanji ile özdeşleşen ve Trajik bir şekilde hayata veda eden Robin Williams yokluğuyla tekrar adından söz ettirdi.

Filmin konusu günümüzde geçiyor. Dört yüksekokullu gencin zaman, boyut ve mekân değiştirdiği, tesadüfen karşılaştıkları bir oyunun karakterlerine dönüştüğü fantastik bir macera bizleri bekliyor. Jumanji: Welcome To The Jungle kahramanları ilk filmde olduğundan farklı olarak bir kutu oyununa değil bir video oyununa sıkışıp kalıyorlar. Eleştirmenler filmi enteresan bir atmosfere sahip olarak nitelendirmişler. Filmin, Robin Williams’ın hatırasına saygı duruşu olacağı ise yapımcıların altını çizdiği bir diğer konu.