15,714 Görüntülenme
Pasifik Savaşı 2 isyan
5.9 IMDB Puanı

Pasifik Savaşı 2 isyan

Pacific Rim 2 filmi serinin ilk filminden çok daha büyük bir sükse yapacak. Çünkü Pacific Rim 2 yani Pacific Rim: Uprising filmi hem gereğinden çok daha fazla bir süre bekledi hem de serinin ilk filminde yapılan hatalar Pacific Rim: Uprising filminde yapılmadı.
Hatırlarsanız 2013 yılında yayınlanan serinin ilk filmi Pacific Rim beklenen başarıyı hemen elde edemedi ancak buna rağmen zamanla box office için oldukça iyi bir sermaye dönüşü yapmayı başardı.
Ama elbette Guillermo Del Toro gibi bir yönetmen sayesinde Pacific Rim: Uprising filminin ortalığı kasıp kavuracak bir geri dönüş yapacağı da kesin.

Bildiğiniz gibi çok yakında full hd film olarak izleyebileceğimiz Pacific Rim: Uprising filmi vizyon tarihi belirlenmeden önce hatta çekimlere dahi başlanmadan önce birçok sorunla karşı karşıya kalan bir projedir. Birçok defa yayın tarihi değiştirildi hatta ve hatta film direk iptal edildi ve buna benzer birçok sorun yaşadı. Ve bu yüzden de asıl gösterim tarihinden ancak 4 yıl sonra vizyon tarihi belirlenebildi.
Şimdiyse akıllarda filmin ne zaman yayınlanacağına, oyuncu kadrosuna ve konusuna kadar birçok soru takıldı.

Pacific Rim: Uprising konusu nedir? Uzun zamandır beklenen ve ekranlardan full film izle seçeneği ile film izleyicisinin karşısına çıkacak olan Pacific Rim: Uprising filminde; Stacker Pentecost’un oğlu Jake Pentecost yeniden Mako Mori ile bir araya gelir. Bu ikili birlikte yeni nesil Jaeger pilotlarına liderlik etmek zorundadırlar. Bu ikili gruba ayrıca isyankar Lambert ve 15 yaşındaki hacker Amara’da dahil olacak ve bu güçlü ekip yeni tehdit Kaiju’ya karşı birlikte savaşacaklardır.
Pacific Rim: Uprising ne zaman beyaz perdeyle buluşacak?

Orijinal olarak Pacific Rim: Uprising filminin vizyon tarihi 4 Ağustos 2017 tarihiydi. Daha önce de bahsettiğimiz gibi film birçok defa iptal edildi ya da ertelendi. Verilen bu tarih açıklaması geçtiğimiz bahar ayında çekimlerin başlanacağı düşünüldüğü içindi. Ancak o sırada yine film izleyicisi ile buluşan ve ekranlardan full hd film izle görsel kalitesinde izlediğimiz Pitch Perfect 3 yayın tarihi ile çakışmış ve araya girmişti.
Yani Pacific Rim: Uprising filminin yayınlanması gereken tarihte Pitch Perfect 3 filmi izleyici ile buluşmuştu. Bu yüzden de Pacific Rim: Uprising filmi belli olmayan başka bir tarihe bırakılmıştı. Bu olaydan bir süre sonra Universal’ın yaptığı son resmi açıklama da filmin kesinlikle 23 Şubat 2018 tarihinde vizyona gireceği bildirildi. Umalım ki bu defa Universal sözünü tutsun ve Pacific Rim: Uprising filminin vizyona girmesini uzun bir süredir bekleyen milyonlarca hayranı daha fazla bekletmesin.

Pacific Rim: Uprising oyuncu kadrosu nasıl? Ekranlarda çok yakın bir tarihte film izleyicisi ile buluşacak olan Pacific Rim: Uprising filminin oyuncu kadrosuna gelecek olursak, filmde en başta Burn Gorman, John Boyega ve Charlie Day gibi isimlerin olduğunu görüyoruz. Ancak uzun zamandır beklenen bu filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Yian Jing, Scott Eastwood, Rinko Kikuchi ve Max Martini gibi güçlü ve öne çıkan isimlerinde oyuncu desteği arasında yer alması filmin keyfini daha bir arttırır nitelikte.