3.3 / 10
1 1

Hayat, bazen beklenmedik bir fırsatla başlar. Aren için bu fırsat, hayatının en büyük keşfini yapacağı anlamına geliyordu. Genç siyahi adam, sürekli olarak hayalleri için mücadele eden ve kendini geliştiren biriydi. Ancak bir gün, hayatına giren gizemli bir çağrıyla American Society of Magical Negroes adlı gizemli topluluğa katılma şansı buldu.

Roger adlı bilge ajan, Aren’e topluluğun kapılarını aralayarak büyülü yeteneklere sahip siyah bireylerden oluşan bu grubun içine girmesi için daveti sundu. Topluluğun amacı, beyaz insanların yaşamlarını etkileyen gizli bir misyona sahipti ve Aren için bu davet, sadece bir topluluğa katılma teklifi değil, aynı zamanda kendi büyülü potansiyelini keşfetme yolculuğu anlamına geliyordu.

Daveti kabul ettiği anda, bilinmezliklerle dolu bu yeni dünyanın kapılarını aralayan Aren, büyülü keşfinin heyecanını ve merakını yaşamaya başladı.

Orjinal AdıThe American Society of Magical Negroes Film Süre104 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Fantastik, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kobi Libii Oyuncular Justice Smith, Zachary Barton, Anthony Coons, Robbie Troy, Gillian Vigman, James E. Welsh, David Alan Grier, Mia Ford
Filme Yorum Yaz