Sitemize uyguna günlük reklam vermek istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

71,063 Görüntülenme
Wonder Woman 2 1984
6.3 IMDB Puanı

Wonder Woman 2 1984

Wonder Woman 2 1984 türkçe dublaj altyazılı 1080p full hd tek parça izle, DC'nin 2 filimi olan wonder woman. 1984, 1980'lerin ortasında geçiyor yeni tehlikeler ve müttefiklerle karşı karşıya olan Wonder Womanın maceralarını konu ediyor. Wonder Woman lakaplı Diana Prince, bu kez iki yeni düşmanla karşı karşıyadır; varlıklı iş insanı Max Lord ve bir trajediden sonra kötü adam haline gelen Cheetah. Bu sırada Steve Trevor, şaşırtıcı ve beklenmedik bir şekilde hayata geri döner. Filmifullhdizle.net iyi seyirler diler.

Baş rollerinde Gal Gadot, Robin Wright, Kristen Wiig, Chris Pine ve Connie Nielsen bulunmaktadır.
Diana Prince yani Wonder Woman 1984 yılında Smithsonian Enstitüsünde tarihçi olarak çalışmaktadır. Ölümsüz olması onu Washington D. C.’de bulunan en iyi tarihçi olmasını sağlamıştır. Çünkü yazılan tüm olayları kendisi zaten yaşamıştır. Diana kendisini gizlemeye çalışsa da altın kementi ve süper güçleri sayesinde suçla savaşırken bunu pek de başaramamaktadır.
Yeni işe alınmış ve Diana’nın yeni iş arkadaşı Barbara Minerve, bir soygunda çalınan fakat sonrasında ele geçirilen tarihi eserleri incelemektedir. Eserlerin arasında bir dilek taşı bulunmaktadır fakat insanlar henüz ne işe yaradığını keşfetmemiştir. O sırada çalışanlardan biri taşı elinde tutarken kahve içmek istediğinden bahseder ve bir anda önlerinde bir kahve belirir.
Taş tanrılar tarafından yaratılmış bir alettir. Taşın nasıl çalıştığını çözdükten sonra Diana taşa dokunup çok sevdiği ama geçmişte kalan sevgilisi Steve Trevor’un geri dönmesini diler. Çok uzun zaman önceden 1984’e gelen Steve sudan çıkmış balığa döner. Fakat Steve’in geri dönüşünün Diana’nın süper güçleri üzerinde kötü etkileri olur. Diana Prince güçlerini kaybetmeye başlar.
Bu sırada taşı ilk başta çalmaya çalışan televizyon programı yapımcısı ve milyarder Maxvell Lord yatırımcıları henüz ne olduğu bilinmeyen bir projesi üstüne yatırım yaptırmaya çalışmaktadır. Taşı ilk ele geçirdiği sırada güçlerini kendine geçiren Lord insanları kontrol etmeye ve onları istediği şeye sürüklemeye başlar.
Diana gizli kalmaktan vaz geçip süper güçleri azalmış da olsa Maxvell Lord’u durdurmak zorundadır. Bu sırada ise hem sevdiği adamdan ayrılmak istememekte hem de onu geri zamanına göndermeden güçlerini geri alamayacağının farkındadır. İş arkadaş Barbara ise Maxvell’in tarafına geçerse kendisinin de süper güçleri olacağını düşünmekte ve Wonder Woman’ı yenip dünyayı kontrol edebileceğini sanmaktadır.

Resimler 2