Sitemize uyguna günlük reklam vermek istiyorsanız bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

8,400 Görüntülenme
X Men 3 Son Direniş
6.7 IMDB Puanı

X Men 3 Son Direniş

X-Men ekibi önemli bir yol ayrımına gelmiştir. Uzun çalışmalar sonucunda mutantların sıradan insanlar gibi yaşama olanağı sağlanmıştır.

Mutantlar Amerikan hükumeti'nin emriyle mutantların tedavi edilmesi için üretilmiş ve daha da ileri gidilerek bir silaha dönüştürülmüş bu tedavinin kendilerine zorla uygulanacağını fark etmiştir. Sonrasında mutantlar arasında tartışmalar ve bu tedaviye karşı karşı örgütlenmeler başlayacaktır. Örgütlenme adeta bir direnişe dönmüştür ve direnişin başında Magento önderlik etmektedir.

Fakat direniş bir zaman sonra şiddetli bir hal almıştır ve savaşa dönüşmesinden ciddi endişe duyulmaktadır. Nitekim biriken öfke kontrol edilemediği taktirde sıradan insanlardan çok daha fazla zararlı olabilecek potansiyele sahip mutantların kontrolden çıkma endişesi her tarafı sarmıştır.

Direnişin savaşa dönüşmesine engel olmak için en fazla riski ve sorumluluğu Profesör Charles Xavier almaktadır. Profesör Charles Xavier ekibiyle birlikte bu kontrolü sağlamaya çalışmaktadır.

Ancak Phoenix karakteriyle geri dönen Jean Grey'in oluşturduğu güç dengeleri aniden değişiverecektir ve insanlarla mutantlar arasındaki karşıtlık yerini şiddete bırakmaya başlayacaktır.