6.1 / 10
1 1

New York’un gökdelenlerinin yükseldiği ve neon ışıklarının şehrin kalbini aydınlattığı bir gecede, sağlık görevlisi Ollie Cross ve tecrübeli doktor Rutkovsky, acil durum çağrılarının peşinde koşuyorlar. Bu metropolün tehlikeli gölgeleri arasında, her an beklenmedik bir olay patlak verebilir.

Suçluların, evsizlerin ve uyuşturucu bağımlılarının cirit attığı sokaklarda Ollie ve Rutkovsky, umut ışığı oluyorlar. Hasta ve yaralılara yardım eli uzatırken, şehrin karanlık yüzüyle de yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

Rutkovsky’nin soğukkanlılığı ve deneyimi, Ollie’nin cesaret ve azmiyle birleşerek, zorlu durumlarda bile çözüm bulmalarını sağlıyor. Birlikte, şehrin en karanlık köşelerinde bile hayat kurtarmak için mücadele ediyorlar.

Orjinal AdıAsphalt City Film Süre125 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jean-Stéphane Sauvaire Oyuncular Sean Penn, Tye Sheridan, Gbenga Akinnagbe, Michael Pitt, Katherine Waterston, Mike Tyson, Raquel Nave, Kali Reis
Filme Yorum Yaz