6.5 / 10
1 1

Kıdemsiz Yıldız Gözlemcileri ve Askeri Uzay Öğrencileri Kongresi’nin düzenlediği program, uzaylı istilası ve bilimsel gerilimle dolu bir atmosferi yansıtırken, beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalır. Asteroid City, başlangıçta sadece sıradan bir çöl kasabası olmasına rağmen, bu özel etkinlik için bir araya gelen öğrenci ve aileleri, bilimsel rekabetin zirvesine doğru yönelir.

Etkinlik öncesi, katılımcılar bilim ve uzay keşifleriyle ilgili sunumlar, atölye çalışmaları ve yarışmalara katılmak üzere Asteroid City’e akın eder. Ancak, beklenmedik bir uzaylı istilası her şeyi değiştirir. Bir gün, etkinlik alanında beliren uzaylı varlık, şehirde anında bir panik ve kaos dalgası yaratır.

Uzaylı varlığı, dünya genelinde hızla dikkat çeker ve Asteroid City’de kontrolsüz bir durum başlar. Haberler anında yayılır ve ordu, potansiyel bir tehdidi önlemek ve durumu kontrol altına almak amacıyla Asteroit Şehir’i yasak bölge ilan eder. Tüm giriş çıkışlar kapatılır ve en üst düzeyde güvenlik önlemleri devreye alınır.

Orjinal AdıAsteroid City Film Süre105 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Wes Anderson Oyuncular Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Bryan Cranston, Edward Norton, Jake Ryan, Grace Edwards
Filme Yorum Yaz