5.7 / 10
1 1

Val, başarılı bir yönetici olan ve iyi bir eğitim almış bir genç kadındır. Hem seksi hem de duygusal bir kişiliğe sahiptir ve hırslı bir insandır. Ancak, Val’in hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır: seks bağımlılığı. Val, bir nemfomanyak olarak tanımlanabilir, çünkü seks yapmadan duramaz.

Bu bağımlılık, Val’in hayatında birçok soruna neden olur. Val, doyumsuz cinsel açlığını gidermek için sürekli olarak farklı insanlarla ilişki içine girer. Bu ilişkilerde, en saf duygularını ve en samimi itiraflarını kişisel günlüğünde saklar. Seks, Val için bir yaşam biçimi haline gelir ve bu yaşam tarzı onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına götürür.

Film, Valérie Tasso’nun kendi hayatından esinlenerek yazdığı ve çok tartışılan bir romandan uyarlanmıştır. Tasso, üst düzey bir yöneticiyken rastgele cinselliğe kendini adamaya karar verir ve bu merakı sonucunda 6 ay boyunca üst sınıf bir fahişe olarak çalışır. Yazar, bu deneyimiyle seksin karanlık tarafını ve insan ilişkilerinin samimi yönlerini keşfettiğini söylemektedir.

Orjinal AdıDiario de una ninfómana Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori Dram, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Christian Molina Oyuncular Belén Fabra, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera, Geraldine Chaplin, Ángela Molina, Pedro Gutiérrez, José Chaves, Jorge-Yamam Serrano
Filme Yorum Yaz