4.3 / 10
1 2

New York City’de huzurlu bir yaşam süren Gru ve ailesi, geçmişten gelen bir tehditle yüzleşmek zorunda kalır. Gru, kötü şöhretinden uzak durarak sevdikleriyle mutlu bir hayat yaşamaktadır. Ancak, eski ortağı Balthazar Bratt’ın ansızın geri dönmesi, Gru’nun sakin yaşantısını alt üst eder.

Balthazar Bratt, Gru’nun geçmişteki en büyük düşmanlarından biridir ve intikam almak için geri dönmüştür. Margo’yu kaçırarak Gru’nun ailesini hedef alır ve Gru, sevdiklerini korumak için zorlu bir sınavla karşı karşıya kalır. Gru’nun geçmişi, onun güçlü yanlarına ve zayıf noktalarına dair sırları da beraberinde getirir.

Gru, sevdikleri için Bratt’a karşı durmak ve Margo’yu kurtarmak için kararlılıkla harekete geçer. Ancak, bu sınavı tek başına aşması mümkün değildir. Gru’nun çevresindekiler, ailesi ve eski düşmanları, birlikte çalışarak Bratt’ın planlarını bozmak için güçlerini birleştirirler.

Orjinal AdıDespicable Me 4 Film Süre95 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Chris Renaud, Patrick Delage Oyuncular Steve Carell, Kristen Wiig, Joey King, Will Ferrell, Sofía Vergara, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Madison Skyy Polan
Filme Yorum Yaz