4.4 / 10
1 1

Russel Hatch, Interpol’de yıllarını adalet mücadelesine adamış bir ajan olarak öne çıkıyordu. Muhbiriyle kurduğu güçlü bağ, onun için sadece bir işbirliği değil, bir dostluk ve ortaklık anlamına geliyordu. Ancak bir operasyon sırasında aldığı bir karar, muhbirinin ölümüne yol açtı. Geride kalan Jayden adında genç bir çocuk vardı.

Russel, Jayden’ı koruma ve ona yeni bir hayat sağlama sözü verdi. Ancak Jayden, zamanla şehrin tehlikeli mahallelerinde kaybolup suç dünyasının içine düştü. Russel için artık tek amaç, Jayden’ı kurtarmak ve ona güvenli bir gelecek sunmaktı. Gece gündüz demeden, Jayden’in peşinden koştu ve onu korumak için her türlü fedakarlığı yapmaktan çekinmedi. Onun için adalet ve sevgi, sadece kelimeler değil, yaşamının merkeziydi.

Orjinal AdıDarkness of Man Film Süre109 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Gerilim, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen James Cullen Bressack Oyuncular Jean-Claude Van Damme,Emerson Min,Kristanna Loken,Peter Jae,Sticky Fingaz,Spencer Breslin,Ji Yong Lee,Andrey Ivchenko,Zack Ward,Shannen Doherty
Filme Yorum Yaz