5.7 / 10
1 1

Ruth ve Harry, uzun yıllar boyunca birlikte geçirdikleri zamanın ardından, yeni bir maceraya atılmaya karar verirler. Doğayla kurdukları bağ, artık onları başka diyarlara sürüklemektedir. Bu yüzden, erteledikleri doğa macerasını yaşamanın heyecanını hissederler. Ancak, bu sıradan bir doğa gezisi değildir. Harry’nin kararlılığıyla birlikte, sırt çantalarını alır ve Kuzeybatı Pasifik’in gizemli ormanlarına doğru yola çıkarlar.

Ormanda ilerlerken, sessizliğin içinde adımlarını atarlar. Aniden, beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Siyah bir maddeyle kaplı bir geyik cesedi! Harry, bu manzarayı inceledikçe endişelenir, bu belki de bir hastalığın habercisi olabilir. Ruth, çevreyi gözlerken, bir mağaraya doğru yol alır ve içeride mavi su birikintisiyle karşılaşır. Derinliklerindeki sırlar, onları daha da büyüleyici bir maceraya sürükler.

Her adımda, gerçekliklerinin sınavdan geçtiği bir dünya keşfederler. Artık, doğanın sırlarını keşfetmeye olan açlıkları, onları daha da derinlere götürür.

Orjinal AdıSignificant Other Film Süre84 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2022 Filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Dan Berk, Robert Olsen Oyuncular Maika Monroe, Jake Lacy, Matthew Yang King, Dana Green, Loudon McCleery, Teal Sherer, Marcella Lentz-Pope, Andrew Morgado
Filme Yorum Yaz