7.0 / 10
1 1

Elemental: Doğanın Güçleri, Element Şehri’nde barınan ateş, su, toprak ve hava öğeleriyle yaşayan bireylerin destanını ele alıyor.

Alev, doğası gereği ateşten yaratılan cesur ve zeki bir kadındır, Deniz ise suyun dinginliği ve derinliğiyle hareket eden duyarlı bir bireydir. İkisi, kendi elementlerinin getirdiği doğal farklılıklara karşın, Elemental Şehri’nde sıkı dostlardır. Bu ikilinin arasındaki derin bağ, Amber’ın kendi evrenleri hakkındaki perspektifini değiştirir. Bu iki zıt karakter, kendilerini beklenmedik bir serüvenin içinde bulur.

Elemental: Doğanın Güçleri animasyon filmi, ateş, su, toprak ve hava elementleriyle dolu bir şehirde, Element Şehri’nde geçer. Öykü, tutkulu ve enerjik Alev ile rahat, mizahi ve go with the flow tarzında bir yaşam süren Deniz arasındaki ilginç arkadaşlığa odaklanır; bu arkadaşlık, onların çevresindeki dünyayı nasıl gördüklerini yeniden değerlendirmelerine sebep olur.

Bu etkileyici 2023 yapımı Elemental: Doğanın Güçleri animasyon filmi Türkçe dublajlı ya da Türkçe altyazılı seçenekleriyle Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Orjinal AdıElemental Film Süre101 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Peter Sohn Oyuncular Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie Del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O'Hara, Mason Wertheimer, Ronobir Lahiri
Filme Yorum Yaz