5.0 / 10
1 1

Madrid’in gürültüsünden bıkan Ana, hayatında yeni bir sayfa açmak için Cambados’u seçti. Hukuk kariyerinde elde ettiği başarılar, onu buraya getirmiş olsa da, gerçek arayışı şehrin dışında başlamıştı. Daniel ile karşılaşması, bu yeni başlangıcın en önemli parçası oldu.

Daniel, kasabanın suç dünyasında önde gelen bir figürdü ve onunla tanışması, Ana için hayatının en büyük risklerinden biriydi. Hukuk bilgisi ve adalet duygusu, onu Daniel’in dünyasında bir denge noktası haline getirdi. Geçmişiyle yüzleşirken ve yeni bir kimlik inşa ederken, adalet arayışını sürdürmekten asla vazgeçmedi. Yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu kasaba, onun için beklenmeyen sınavlarla dolu bir mücadele alanına dönüşmüştü.

Orjinal AdıGangs of Galicia Film Süre45 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Roger Gual Oyuncular Clara Lago, Tamar Novas, Nuno Gallego, Francesc Garrido, María Pujalte, Chechu Salgado, Diego Anido, Xosé A. Touriñán
Filme Yorum Yaz