7.5 / 10
1 1

İkinci Dünya Savaşı’nın acı dolu günlerinde Saint-Malo adlı küçük bir Fransız sahil kasabasında geçen bu hikaye, savaşın gölgesinde kesişen iki genç arasındaki dokunaklı ilişkiyi anlatır. Kör olan Marie ve babası, savaşın yıkımından kaçarak küçük bir kasabaya sığınmışlardır. Ancak, yalnız kalan Marie, her gece yasadışı radyo frekanslarından yayın yaparak babası ve amcasına iletmek istediği önemli bir mesajı paylaşmaya başlar.

Diğer bir tarafta, Alman radyo meraklısı Werner, Nazi rejimine zorunlu olarak katılmak durumunda kalır. Görevi ise Marie’nin radyo yayınlarının izini sürmektir. Bu iki genç, savaşın yıkımı altındaki Fransa’da hayatta kalmaya çalışırken, kaderleri birbirine bağlanır. İşgal altındaki bir ülkede yaşanan zorlu şartlara rağmen, Marie ve Werner’in yolları kesişir ve ortaya unutulmaz bir hikaye çıkar. Savaşın gölgesinde, insanların hayatta kalma mücadelesi, aşkın ve umudun gücü ile birleşir.

Orjinal AdıAll the Light We Cannot See Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Savaş, Tarih, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Shawn Levy Oyuncular Aria Mia Loberti, Louis Hofmann, Lars Eidinger, Hugh Laurie, Mark Ruffalo, Jakob Diehl, James Dryden, Corin Silva
Filme Yorum Yaz