5.7 / 10
1 1

Oslo’nun normalde huzur dolu geceleri, son zamanlarda aniden değişmişti. Şehir, beklenmedik sıcaklık artışı ve ardından gelen tuhaf olaylarla birlikte karanlık bir atmosfere bürünmüştü. Bir gece, mahallelerden yükselen çığlıklar ve şaşkınlık dolu telefon görüşmeleri, şehrin sessiz sokaklarını sarsmıştı. Üç ailenin yaşadığı korkunç deneyim, şehri büyük bir gizemle sarmıştı.

Ölülerin mezarlarından çıkarak hayatta olduklarını iddia etmeleri, herkesin aklını karıştırmıştı. Aileler, sevdiklerinin gerçekten döndüğünü mü yoksa bu bir aldatmaca mıydı anlamaya çalışıyordu. Oslo, bu esrarengiz olayın izlerini sürmek için kararlı bir şekilde araştırma yaparken, şehirdeki atmosfer giderek daha gerilim dolu bir hal almıştı.

Orjinal AdıHåndtering av udøde Film Süre97 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gizem, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Thea Hvistendahl Oyuncular Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Bahar Pars, Bjørn Sundquist, Denise Trankalis, Bente Børsum, Jan Hrynkiewicz, Olga Damani
Filme Yorum Yaz