6.7 / 10
1 1

Charly, uzun bir süredir sessiz bir hayat yaşamış, geçmişteki hatalarını geride bırakarak sakin bir yaşam sürdürmüştü. Ancak bir gün, ansızın eski düşmanları tarafından yakalanır ve değerli bir malı çalmaya zorlanır. Olaylar gelişir, bir kişi ölür ve Charly kaçak durumuna düşer. Avusturya’ya götürmesi gereken eşyaları taşıması için Joseph’le ittifak kurarlar ve birlikte Berlin, Viyana ve Marsilya’daki suç klanlarına karşı savaşırlar. Ancak bu tehlikeli yolculuk ne kadar sürecek?
Charly ve Joseph, sadece hayatta kalmakla kalmazlar, aynı zamanda geçmişleriyle de yüzleşmek zorunda kalırlar. Beklenmedik müttefikler edinirler ve birlikte mücadele ederler. Ancak bu yolculuk, sadece fiziksel tehlikelerle değil, aynı zamanda içsel savaşlarla da doludur. Geçmiş hataları ve vicdanlarıyla mücadele ederken, birbirlerine olan güvenlerini ve dayanışmalarını sınarlar. Sonunda, cesaretlerini ve zekalarını birleştirerek bir dolandırıcıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır.

Orjinal AdıCrooks Film Süre50 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Dram, Gerilim, Netflix, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Marvin Kren, Benjamin Hessler, Georg Lippert Oyuncular Jonathan Tittel, Nicolas Wanczycki, Svenja Jung, Frederick Lau, Kida Khodr Ramadan, Klara Mucci, Christoph F. Krutzler, Karl Welunschek
Filme Yorum Yaz