5.3 / 10
1 1

Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg, Green Lantern ve Vixen, başka bir boyuttan gelen bir güç tarafından Remnant adlı gizemli bir evrene ışınlandı.

Bu yeni dünyada, kahramanlar gençlik yıllarındaki halleriyle karşılaşır ve bu beklenmedik değişiklik karşısında şaşkınlık yaşarlar.

Remnant’ın kendi kahramanları Ruby, Weiss, Blake ve Yang ise, gezegenlerinin aniden değişmesinin ardındaki sırları çözmek ve dünyalarını kurtarmak için Adalet Birliği ile işbirliği yapmak zorunda kalır.

İki dünya arasında güçlü bir ittifak kurarak, Adalet Birliği ve Remnant kahramanları, gizemli değişikliğin sebebini ve çözümünü bulmak için birlikte mücadele ederler.

Farklı yeteneklere sahip olan bu iki kahraman grubu, birbirlerinin güçlerini birleştirerek, Remnant’ı tehdit eden karanlık güçleri durdurmak için kararlı bir şekilde ilerler.

Orjinal AdıJustice League x RWBY: Super Heroes and Huntsmen Part One Film Süre80 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Kerry Shawcross Oyuncular Ozioma Akagha, Jen Brown, Tiana Camacho, Aaron Dismuke, Jason Douglas, Barbara Dunkelman, Kara Eberle, David Errigo Jr.
Filme Yorum Yaz