6.0 / 10
1 1

Yedi farklı yaşam hikayesinin kesişim noktası olan ücra kabin, dehşet dolu bir tiyatroya dönüşmüştü. Bir araya gelen bu yedi siyahinin geçmişi, karanlık bir sır ve ölümcül bir tehlike ile gölgelenmeye başladı.

Gecenin karanlığı ve ormanın ürkütücü sessizliği, kabinin içindeki gerilimi daha da artırdı. Bir anlık dalgınlık, pencerede beliren gizemli bir gölgeye ve ardından ormandan gelen ürkütücü seslere yol açtı. Başlangıçta bu işaretler görmezden gelinse de, kabinin kapısına gelen sessiz adımlar, yaklaşan felaketin habercisi oldu.

Kapı açıldı ve maskeli bir katil, kabinin içine adım attı. Her şey bir anda panik ve korku dolu bir mücadeleye dönüştü. Hayatta kalmak için tek bir şansları vardı: Birbirlerine güvenmek ve bu ölümcül tehlikeden birlikte kurtulmak için savaşmak.

Orjinal AdıThe Blackening Film Süre97 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Gerilim, Komedi, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Tim Story Oyuncular Grace Byers, Jermaine Fowler, Melvin Gregg, X Mayo, Dewayne Perkins, Antoinette Robertson, Sinqua Walls, Jay Pharoah
Filme Yorum Yaz