4.6 / 10
1 1

Deniz’in sakin bakışları, Derya’nın meraklı gözleri, Ali’nin cesur duruşu ve Yaz’ın enerjisiyle dolu olan bu dört kardeş, aileleriyle birlikte huzurlu bir yaşam sürerken, bir gün ansızın karşılarına çıkan gerçekle yüzleştiler. Ebeveynleriyle ilgili şok edici bir gerçeği öğrenen Deniz, Derya, Ali ve Yaz, aslında dünya çapında kritik öneme sahip teknolojik icatları koruyan TeknoStar adlı dev bir teknoloji şirketinde gizli ajan olarak görev yaptıklarını keşfettiler.

Bu bilgi karşısında şaşkınlık içinde kalan kardeşler, kısa bir süre sonra ailelerinin kaçırılmasıyla birlikte ortaya çıkan TAKOZ adlı süper bilgisayarın rehberliğinde bir araya gelerek, ailelerini kurtarma ve dünyayı kötü niyetli güçlerden koruma görevini üstlendiler. Birbirlerine olan güvenleri ve birlikte geçirecekleri zorlu macerada ortaya koyacakları dayanışma, Deniz, Derya, Ali ve Yaz’ı gerçek bir Kardeş Takımı haline getirecekti.

Orjinal AdıKardes Takimi Film Süre95 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aile, Komedi Ülke Yıl Yönetmen Mustafa Kotan Oyuncular Melis Isiten, Firat Albayram, Çagan Efe Ak, Ceyda Kasabali, Mert Denizmen, Gece Isik Demirel, Gülhan Tekin, Ecrin Su Çoban
Filme Yorum Yaz