7.8 / 10
1 1
Kulüp 2. Sezon
7.8

1960’lı yılların İstanbul’unda, sosyal ve kültürel değişim rüzgarları esti ve bu değişimler, şehrin eğlence hayatını da etkilemeye başladı. Bu dönemde, Kulüp İstanbul adlı gece kulübü, şehrin en popüler eğlence mekanlarından biri olarak öne çıktı. Kulübün sahibi Çelebi, gece hayatının önde gelen figürlerinden biriydi. Sahne direktörü Matilda ise Kulüp İstanbul’un sanatsal atmosferini yönlendiriyordu.

Türkiye’de siyasi ve ekonomik sahnede yaşanan önemli değişiklikler, Kulüp İstanbul’u da etkilemeye başladı. Kulübün eski müşterileri, bu değişimlere ayak uyduramayarak mekandan uzaklaşmaya başladılar. Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul’u canlı tutmak adına zorlu bir mücadeleye giriştiler. Bu zorlu süreçte, Kulüp İstanbul’un çalışanları ve sadık müşterileri bir araya gelerek dayanışma içinde hareket ettiler.

Orjinal AdıKulüp Film Süre60 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Netflix Ülke Yıl Yönetmen Seren Yüce, Zeynep Günay Oyuncular Gökçe Bahadir,Baris Arduç,Asude Kalebek,Salih Bademci,Firat Tanis,Merve Seyma Zengin,Sezer Aricay,Istar Gökseven
Filme Yorum Yaz