7.6 / 10
1 1

Barış Vadisi’nde hizmetçilik yapan Panda ayısı Po, kung fu tutkunu olmasına rağmen, hantal vücut yapısı nedeniyle yeteneklerini sergilemekte zorlanır. Barış Vadisi kapısında güçlü düşmanlar belirir. Efsanelere göre, bir kahraman doğacak ve halkına mutlak kurtuluşu ve huzuru getirecektir. Ancak, Seçilmiş Kişi’nin işaretini taşıyan kişi, vadideki ünlü savunma sanatları ustalarının bedeninde bulunmamaktadır.

Vadinin en tembel yaratığı olarak bilinen Po, bir yarışmaya katıldığında, kurtarıcının işaretini taşıdığı fark edilir. Dövüş sanatları ustaları, bu uyuşuk panda ayısının taşıdığı işareti görünce büyük bir şok yaşar. Ancak, kibar ve tembel panda ayısını bir kung fu savaşçısına dönüştürmekten başka çareleri olmadığını anlarlar.

Orjinal AdıKung Fu Panda Film Süre92 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Mark Osborne, John Stevenson Oyuncular Jack Black, Ian McShane, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross
Filme Yorum Yaz