5.5 / 10
1 1

Jess, eşinden ayrıldıktan sonra, kendini ve çocuklarını korumak için bir yol aramaya başladı. Ailesi için yeni bir başlangıç ​​olacağı umuduyla, ailesinden kalan eski çiftlik evine taşınmaya karar verdi.

Ancak, Jess’in umudu kısa sürede yerini korkuya bıraktı. Çiftlik evi, göründüğünden çok daha karanlık bir yer olduğunu kanıtladı. Jess ve çocukları, burada yaşayan doğaüstü varlıkların hedefi oldular.

Owen, bu varlıklar tarafından ele geçirildi. Jess, çocuğunu kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıydı. Ancak, bu süreçte ne kadar ileri gideceği konusunda belirsizlik içindeydi.

Jess’in çabaları, çiftlik evinin geçmişinde gizlenmiş sırları açığa çıkardı. Bu sırların çözülmesi, Jess ve çocuklarının hayatta kalmalarının tek şansıydı.

Orjinal AdıBlood Film Süre108 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Dram, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Brad Anderson Oyuncular Michelle Monaghan, Skeet Ulrich, Finlay Wojtak-Hissong, June B. Wilde, Skylar Morgan Jones, Danika Frederick, Jennifer Rose Garcia, Sarah Constible
Filme Yorum Yaz