5.5 / 10
1 1

Martyna ve Wojciech’in gözlerden uzak bir şekilde sürdürdükleri ilişki, aslında derin ve karmaşık bir hikayenin içine gömülmüştür. Martyna, kocasının acımasızlığına karşı tek başına mücadele etmekte ve bu durum onu derinden etkilemektedir. İçinde büyüyen boşluk duygusu, her geçen gün daha da derinleşir.

Alicja ise oğlu Daniel’in geleceği için her şeyi göze alabilecek bir annedir. Daniel’in hayatındaki Adelina’nın varlığı, Alicja’yı kaygılandırır. Adelina’nın zorlu yaşam şartları ve Daniel’e beslediği derin duygular, Alicja’nın iç dünyasında büyük bir karmaşa yaratır.

Martyna ile Alicja’nın yolları beklenmedik bir şekilde kesişir ve aralarında derin bir bağ oluşur. Bu bağ, zamanla yasak bir aşka dönüşür ve her iki kadının hayatlarını kökten değiştirir. Ancak bu değişim, beraberinde gizemli olaylar ve şok edici bir ölüm getirir, herkesin geleceğini belirsizliğe sürükler.

Orjinal AdıUnpredictable Film Süre101 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Suç, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Piotr Trzaskalski Oyuncular Agnieszka Grochowska, Magdalena Cielecka, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Pawel Malaszynski, Dawid Ptak, Magdalena Czerwinska, Andrzej Seweryn, Grzegorz Damiecki
Filme Yorum Yaz