4.3 / 10
1 1

Fırtınalı bir Noel gecesinde, kasaba şerifi sakin bir şekilde ofisinde otururken, kapısı hızlı bir şekilde çalındı. Şerif, kapıyı açtığında karşısında gizemli bir kadın buldu. Kadının gözleri, derin bir sır dolu gibi görünüyordu.

Kadın içeri girdi ve sessizce şerife yaklaştı. Ardından, kayıp kişilerle ilgili tuhaf hikayeler anlatmaya başladı. İlk hikaye, şeker düşkünü bir çocuğun ihmal edilmiş hayatını anlatıyordu. Çocuk, ailesi tarafından terk edilmiş ve sokaklarda yaşamaya başlamıştı. Kadın, çocuğun izini sürmeye çalışan bir grup insanın hikayesini anlattı.

İkinci hikaye, sıkılan bir genç kızın telefon seks operatörü olarak iş bulmasını konu alıyordu. Genç kız, kasabadaki sıkıcı hayatından kaçmak için bu tehlikeli işe girmişti. Kadın, genç kızın bu tehlikeli dünyada nasıl hayatta kaldığını ve kendi gerçek kimliğini keşfettiğini anlattı.

Üçüncü hikaye, en iyi arkadaşının kayboluşunun tuhaf gerçeğini keşfeden bir kadını anlatıyordu. Kadın, arkadaşının izini sürerken, kasabanın karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya başlamıştı. Kadın, arkadaşının kayboluşunun ardındaki gizemi çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkmıştı.

Son hikaye ise bir adamın, hayalet gibi yankıları olmadan tutamayacağı bir söz vermesini konu alıyordu. Kadın, adamın geçmişte yaptığı bir hata yüzünden hayaletlerle yaşadığını ve bu sözü tutmadığı sürece onlardan kurtulamayacağını anlattı. Adam, bu gece bu sözü tutarak hayaletlerden kurtulmayı umuyordu.

Orjinal AdıNight of the Missing Film Süre73 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Samuel Gonzalez Jr., Matthew Hersh Oyuncular Meredith Thomas, Jill Awbrey, Gigi Gustin, Bill Moseley, Sheila Ball, Moriah N. Boone, Philip Estrin, Jenna Kanell
Filme Yorum Yaz