5.0 / 10
1 1
River of Ghosts

Kasabanın sakinleri arasına geri dönen Dr. Halton, ruh bilimi bilgisine sahip genç bir psikiyatri öğrencisi olarak yeni bir başlangıç yapma arzusuyla yanıyordu. Ancak, kasabanın sakinlerinin iç dünyalarına daldıkça, onların taşıdığı derin sırların yüzeye çıkmasına şahit oldu. Dr. Halton, bu sırları çözmek ve kasabanın karanlık geçmişini aydınlatmak için kendini adadı.

Kasabanın çeşitli sıkıntılarına yardım etmek için çabalarken, nehir kenarındaki gizemli olayların izini sürmeye başladı. Bu olaylar, sadece kasabanın değil, kendi iç dünyasının da bir yansıması gibiydi. Dr. Halton, cesaretle adım attıkça, içindeki gizemlerin perdesini aralamak için bir adım daha yaklaşıyordu.

Her yeni gelişmeyle birlikte, kasabanın geçmişindeki karmaşıklık daha da derinleşiyordu. Dr. Halton, karanlık geçmişin ve insanların derin korkularının arasında kaybolmuş gibi görünse de, asla pes etmedi. Kararlılıkla ilerledi ve sonunda kasabanın ve kendi kaderinin ipuçlarını bir araya getirerek gerçeği ortaya çıkardı.

Orjinal AdıRiver of Ghosts Film Süre102 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Fantastik, Gerilim, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Jules East Oyuncular Janet Atherton, Mimi Bommarito, Judy Cerda, Joseph Chan, Scot Cooper, Rhea Decaro, Robert Fleet, Conner Floyd
Filme Yorum Yaz