5.6 / 10
1 1

Walker ailesi, dört çocuklarıyla birlikte sakin bir banliyö hayatı yaşamaktadır. Ancak bir Noel sabahı, gökyüzünde görülen nadir bir kozmik olayın etkisiyle her şey değişir. Jess’in bedeni genç oğlu Wyatt’ın bedeniyle değişirken, Bill’in bedeni de kızlarından biri olan CC’nin bedenine geçmiştir. Küçük Mia ise bu değişimden habersiz, odasında sevimli oyuncaklarla oynamaktadır.

Bu beklenmedik değişim, Walker ailesini yeni maceraların izinde bir yolculuğa çıkarır. Jess, genç oğlu Wyatt’ın bedeninde ergenlik çağının getirdiği zorluklarla mücadele ederken, lise hayatının heyecanını ve zorluklarını keşfeder. Diğer yandan Bill, kızının bedeninde annelik rolünü öğrenmeye çalışırken, aile içindeki yeni dinamikleri keşfeder. Her biri, bu yeni yaşamlarla gelen komik ve duygusal deneyimlerden dersler çıkarırken, aile bağları da daha da derinleşir.

Orjinal AdıFamily Switch Film Süre106 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aile, Komedi, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen McG Oyuncular Jennifer Garner,Ed Helms,Emma Myers,Brady Noon,Lincoln Sykes,Theodore Sykes,Rita Moreno,Matthias Schweighöfer
Filme Yorum Yaz