4.0 / 10
1 1

Uzun yıllar boyunca hizmet veren emekli polis Fallon, emekli olduktan sonra bile geçmişinin izlerini taşır. Bir gün, geçmişte görev yaptığı korkunç suç mahalline geri dönmek zorunda kalır. Bu dönüş, hayatının en tuhaf ve karanlık olaylarına yol açar. Kırsal kasabanın sakinleri, Fallon’ın dönüşünün ardındaki sırları çözmek için bir araya gelirler. Zamanla, bu karanlık ziyaretçinin bir vampir olduğunu ve kanla beslendiğini keşfederler.

Fallon, beklenmedik bir dostluk kurduğu nazik bir göçmen aileyle karşılaşır. Ancak geçmişiyle yüzleştiğinde, intikam ve kefaret arasında zorlu bir seçimle karşı karşıya kalır. Eski polis, kasabanın güvenliğini ve geleceğini belirleyen bir mücadeleye sürüklenir. Geçmişin karanlık gölgeleriyle mücadele ederken, yeni bağlantılar kurar ve içsel çatışmalarıyla yüzleşir.

Orjinal AdıSunrise Film Süre93 Dk. Film Dili Film Kalite Film Kategori 2024 Filmleri, Gerilim, Korku, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Andrew Baird Oyuncular Forrest Bothwell, Chike Chan, Riley Chung, Olwen Fouéré, William Gao, Teddy Parker, Guy Pearce, Alex Pettyfer
Filme Yorum Yaz