6.7 / 10
1 1

D’Artagnan, bir rüya peşinde Paris’e gelir. Bu rüya, kralın muhafız birliğine katılmak ve Fransa’ya hizmet etmektir. Ancak, D’Artagnan’ın bu rüyası, bir dizi zorlukla karşılaşır.

D’Artagnan, Paris’te henüz yeniyken, kendisine saldıran bir grup adam tarafından ağır yaralanır. Bu saldırının arkasında, kralın baş düşmanı Kardinal Richelieu’nun olduğunu öğrenir.

D’Artagnan, saldırıdan sağ kurtulur ve Madam Bonacieux adında genç bir kadınla tanışır. Madam Bonacieux, kraliçenin hizmetçisidir ve kocası, Kardinal Richelieu’nun adamları tarafından öldürülmüştür. D’Artagnan, Madam Bonacieux’e yardım etmeye karar verir.

D’Artagnan’ın arayışı, onu kralın üç kahraman silahşörü olan Athos, Porthos ve Aramis ile karşılaştırır. Bu üç silahşör, D’Artagnan’ın güvenini kazanır ve ona yardım etmeye karar verirler.

Orjinal AdıLes trois mousquetaires: D'Artagnan Film Süre121 Dk. Film Dili , Film Kalite Film Kategori 2023 Filmleri, Aksiyon, Macera, Tarih, Yabancı Filmler Ülke Yıl Yönetmen Martin Bourboulon Oyuncular François Civil, Vincent Cassel, Romain Duris, Pio Marmaï, Eva Green, Louis Garrel, Vicky Krieps, Lyna Khoudri
Filme Yorum Yaz